top of page

Випускники ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 успішно склали ЗНО-2020

Український центр оцінювання якості освіти у вересні опублікував офіційний звіт про проведення в 2020 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти. Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг загальноосвітніх навчальних закладів Полтавської області. За результатами ЗНО ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 має 17 місце в рейтингу. Це суттєве покращення результатів ЗНО у порівнянні з минулим роком.

Зовнішнє незалежне оцінювання 2020 року стало справжнім випробуванням для випускників 11-х класів, адже відбувалося воно в екстремальних умовах: змінювалися терміни його проведення, підготовка до ЗНО проходила в умовах дистанційного навчання, учні писали тести в масках при температурі повітря за 30 градусів. Та незважаючи на це, випускники Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 успішно склали ЗНО, продемонструвавши високий рівень знань з основних навчальних предметів. Так, відповідно до офіційного звіту УЦОЯО усі учасники подолали поріг, жоден із них не має початкових балів.

Серед шкіл міста ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 лідирує по результатах ЗНО та ДПА з української мови, має високі показники з історії України, англійської мови, фізики. Отож, можна сміливо сказати, що педагогічний склад першої школи забезпечує високоякісну сучасну освіту, що дає можливість молодим громадянам України здобувати професії в найпрестижніших вузах країни. Серед вищих навчальних закладів, до яких вступили цьогорічні випускники, - Київський політехнічний інститут ім. Сікорського, Київський національний університет ім. Т. Г. Шевченка, Харківський політехнічний університет, Одеський національний морський університет, Дніпропетровський національний університет ім. О. Гончара, Харківський національний університет ім. Каразіна та ін. Майже половина учнів будуть навчатися у вузах за бюджетні кошти. Ми пишаємося своїми учнями та вчителями й бажаємо їм наснаги для подальших злетів.

Валентина Снісар, заступник директора з НВР


44 перегляди

Останні пости

Дивитися всі

ШУкаємо Учителя фізики

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 запрошує на роботу вчителя фізика. Досвід роботи від 3-ох років. Вища педагогічна освіта. Повна зайнятість. Додаткова інформація за телефоном: 44581

Comments


bottom of page