top of page

#Вчимося_Разом

Успішний учень там, де вибудувано міцний рівносторонній трикутник: учні-вчителі-батьки. І чим міцніший цей взаємозв’язок, тим кращі результати має дитина. Це аксіома. В #Перша школа такий трикутник працює.

Організація спільної роботи учнів, учителів та батьків під час карантину є надзвичайно важливою ланкою. Дистанційне навчання – нелегка справа, але воно стає набагато якіснішим, якщо дитині допомагають батьки. Саме тому вчителі-предметники, класні керівники налагодили якісний постійний зворотний зв’язок як з учнями, так і з їх батьками. Для цього класними керівниками створені групи батьків в соціальних мережах (вайбер, телеграм, інстаграм та ін.), де відбувається обговорення важливих питань, розміщується розклад он-лайн уроків, запрошення на уроки, відповіді на запитання, інструкції для виконання завдань, поради вчителів, психологів та іншу цікаву й потрібну іеформацію. Класні керівники влаштовують для батьків відеоконференції онлайн, під час яких не тільки обговорюють форми та методи навчання учнів, а й з великим задоволенням планують заходи, які зможуть провести з дітьми після зняття карантину, обговорюють новини, знаходять цікаві рішення проблемних питань, діляться власним досвідом дистанційного навчання. Телефонні розмови вчителів з батьками стали набагато частішими й довшими, адже часто вчитель не тільки пояснює процес навчання чи виконання того чи іншого завдання, а й виступає в ролі психолога, щоб заспокоїти маму чи тата, підказати способи вирішення проблеми, що стосується виховання дітей, організації їх режиму дня і просто спілкуються як давні добрі друзі. Така робота є результативною. В цьому ми переконуємося щодня, адже учні стали більш активними, все краще виконують завдання і разом з батьками з нетерпінням чекають на оцінювання (і не тільки бали, а й смайлики, сердечка, сонечка). Спільна робота приносить успіх і задоволення.

Ми дякуємо батькам за їх допомогу в налагодженні дистанційного навчання. Дякуємо за розуміння, терпіння, винахідливість і запрошуємо до участі у веселому флешмобі:


ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО НАС !63 перегляди

Останні пости

Дивитися всі

ШУкаємо Учителя фізики

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 запрошує на роботу вчителя фізика. Досвід роботи від 3-ох років. Вища педагогічна освіта. Повна зайнятість. Додаткова інформація за телефоном: 44581

Comments


bottom of page