top of page
  • Admin School1

День миру

Міжнародний День Миру встановлений резолюцією Генеральною Асамблеєю ООН від 30 листопада 1982 року. Спочатку він відзначався в 3-й вівторок вересня, а з 2002 року Міжнародний день миру щорічно відзначається 21 вересня. Асамблея заявила, що День Миру буде відзначатися як день глобального припинення вогню і відмовлення від насильства, запропонувавши всім державам і народам дотримуватися припинення воєнних дій протягом цього дня.

Генеральна Асамблея закликала всі держави-члени ООН, регіональні і неурядові організації й окремих людей відповідним чином відзначати День, у тому числі шляхом освіти й інформування громадськості, і співпрацювати з Організацією Об'єднаних Націй. Але сьогодні держава-терорист знову порушила всі загальнолюдські норми, принципи, домовленості. Повітряна тривога, вибухи в різних куточках України. Та це не завадило нам відзначити День Миру. 21 вересня до школи вчителі та учні прийшли у вишиванках, щоб підкреслити свою національну ідентичність.

Акція «Голуб миру», яку організував шкільний учнівський парламент, розпочалася вранці в укритті і продовжувалася цілий день. Діти виготовляли голубів миру, до яких прикріпляли щирі дитячі молитви до Бога за мир в Україні, свої роздуми про те, що для них мир, дякували Повітряним Силам України та ЗСУ за їх захист. З цих робіт створено панель миру «Боже, я, маленька дитина, молюся за мир в Україні». Були проведені інформаційні хвилини, квести.

Цей день закінчився яскравим флешмобом «Ми за мир», учасниками якого стали учні 3-4 класів.

Віримо в Перемогу!

Дякуємо ЗСУ!

Прагнемо миру!

Живемо з Україною в серці!


34 перегляди

Останні пости

Дивитися всі

ШУкаємо Учителя фізики

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 запрошує на роботу вчителя фізика. Досвід роботи від 3-ох років. Вища педагогічна освіта. Повна зайнятість. Додаткова інформація за телефоном: 44581

Comentários


bottom of page