top of page
  • Admin School1

День толерантності

Любов виникає з любові: коли хочу, щоб мене любили, я сам перший люблю.

Григорій Сковорода


Міжнаро́дний день толера́нтності — свято, яке відзначається 16 листопада в усьому світі. Його запровадили у 1995 році за рішенням ЮНЕСКО. Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості. У ній йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповідання, сексуальної орієнтації, етносу або кольору шкіри. Ці принципи закріпили у Загальній декларації прав людини, що проголошує неприйняття усіх форм дискримінації, недопущення геноциду і покарання за нього. 16 листопада з нагоди свята в Першій школі були проведені тематичні квести, круглі столи, ситуативні ігри. Працювала інформаційна панель.

Говорили, думали, діяли, творили. Повага до думки інших, доброзичливість, бажання робити щось разом, розуміння і прийняття спільних рішень допомогли "виростити" розлоге, барвисте, яскраве, міцне ДЕРЕВО ТОЛЕРАНТНОСТІ.

Поважаймо, слухаймо, чуймо один одного!8 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

ШУкаємо Учителя фізики

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 запрошує на роботу вчителя фізика. Досвід роботи від 3-ох років. Вища педагогічна освіта. Повна зайнятість. Додаткова інформація за телефоном: 44581

Комментарии


bottom of page