top of page
  • Admin School1

ЗАПОБІГТИ! ПОПЕРЕДИТИ! ВРЯТУВАТИ!

«ЗАПОБІГТИ, ПОПЕРЕДИТИ, ВРЯТУВАТИ!». Під таким гаслом 27-28 квітня в Першашкола відбулися заходи до Дня цивільного захисту та охорони праці.

Сьогодні головне завдання України – зберегти головну цінність держави – громадян країни, їх здоров’я і життя.

Протягом двох днів здобувачі освіти закладу навчалися й удосконалювали практичні вміння, як не розгубитися у надзвичайній ситуації, як урятуватися самим і допомогти вижити іншим. Для цього учні початкової школи виготовили лепбуки з інформацією про правила поведінки на дорогах та в екстремальних ситуаціях. Юні захисники і захисниці 10 – 11класів під час військово-спортивної естафети та змагань з домедичної підготовки ще раз довели, що майбутнє України в надійних руках, бо вони вміють діяти в будь – яких екстремальних ситуаціях, швидкого орієнтуються і приймають правильні рішення.

На інтерактивних годинах спілкування, відкритих уроках з основ здоров’я, інтегрованих уроках з елементами знань з безпеки життєдіяльності та цивільного захисту діти ще раз довели, що цивільних захист - це не жарт, а запорука їх безпечного життя!


5 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

ШУкаємо Учителя фізики

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 запрошує на роботу вчителя фізика. Досвід роботи від 3-ох років. Вища педагогічна освіта. Повна зайнятість. Додаткова інформація за телефоном: 44581

Comments


bottom of page