top of page

ЗНО в реаліях сьогодення

Уже протягом місяця школа здійснює освітній процес дистанційно. На думку адміністрації, перші хаотичні намагання якось організувати навчання дітей минули, й сьогодні ми маємо сформовану систему дистанційної освіти наших школярів. Звичайно, є певні труднощі, є недоліки, але в цілому учні нашої школи мають можливість здобувати знання, не відвідуючи школу. Міністерство освіти та науки України, зважаючи на тривалі карантинні заходи, прийняло рішення відмінити проведення державної підсумкової атестації в четвертих та дев’ятих класах. Проте в особливих умовах опинилися наші випускники, учні 11 класу. Як стверджує тимчасово виконуюча обов’язки Міністра освіти Любомира Мандзій, зовнішнє незалежне оцінювання в цьому навчальному році скасовано не буде. Терміни його проведення ще не визначені, вони залежатимуть від того, як довго триватиме карантин. Попередньо планується, що це буде кінець червня – липень. Зміст тестів не зміниться, а от процедуру проведення ЗНО Міністерство освіти узгоджує з Міністерством охорони здоров’я. Передбачається також проведення пробного тестування. Щоб максимально забезпечити психологічну готовність випускників до ЗНО, Український центр оцінювання якості освіти готує інформаційні матеріали з елементами відео для ознайомлення учасників тестування з процесом проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Отож, ЗНО бути. Як же підготуватися одинадцятикласникам до випробувань зовнішнім тестуванням у таких непростих умовах? Велику роботу по підготовці учнів до державної підсумкової атестації у формі ЗНО проводять наші вчителі. Ними організовано системне повторення тем, визначених у програмах зовнішнього незалежного оцінювання. Так, Крамаренко Н.М., Снісар В.В., Бегма М.С., Кіркавцова Л.Я., Мізіна Н.О., Богдановська С.М., Москалик А.В.,Щербан О.В. згідно з визначеним розкладом постійно проводять онлайн-заняття, використовуючи сервіси ZOOM та Skype. Вони формують навички роботи з тестами, проводять індивідуальні консультації. Прекрасні уроки, які допоможуть у підготовці до незалежного оцінювання, відзняли разом із телекомпанією «ГОК» Залізняк С.В., Крамаренко Н.М., Мізіна Н.О., Кіркавцова Л.Я. Всі випускники мають необхідну навчальну літературу як для повторення теоретичного матеріалу, так і для виконання різнопланових тестових завдань, оскільки ще на початку вересня ними закуплено чудові посібники для підготовки до ЗНО. Учням рекомендовано постійно працювати з тестовою базою в режимі онлайн (https://zno.osvita.ua). Допомагають випускникам у підготовці до ЗНО освітні платформи EdEra та Prometheus. Тобто, всі можливості для якісної підготовки до складання зовнішнього незалежного оцінювання в наших одинадцятикласників є. Залишається лише проявити наполегливість, витримку й терпіння, і тоді ніякі випробування зовнішнім оцінюванням не будуть страшні. Успіхів вам, дорогі випускники!

Валентина Снісар, заступник директора з НВР

71 перегляд

Останні пости

Дивитися всі

ШУкаємо Учителя фізики

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 запрошує на роботу вчителя фізика. Досвід роботи від 3-ох років. Вища педагогічна освіта. Повна зайнятість. Додаткова інформація за телефоном: 44581

Comments


bottom of page