top of page

Обрано президента та омбудсмена школи

Долю демократичної країни вирішують громадяни, які обирають владу, а потім несуть відповідальність за свій вибір. Свідомість і відповідальність слід виховувати з самого дитинства, тому в ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 велика увага приділяється організації роботи учнівського самоврядування.

29 жовтня відбулися вибори президента та омбудсмена шкільного учнівського парламенту, яким передувала велика підготовча робота: в 9-10 класах учні висували найдостойніших, найкреативніших і найактивніших кандидатів, які потім писали програми, зустрічалися з виборцями. Кандидатами у президенти стали Лобач Поліна, учениця 9-А класу, та Микитан Анна, учениця 9-Б. На пост шкільного омбудсмена претендували Іщенко Ілона, учениця 9-Б класу, Содикова Софія, учениця 9-В класу, Янча Данило, учень 10 класу.

Свої програми кандидати презентували перед виборцями на годинах спілкування в 5-11 класах. Вони пропонували проводити інтелектуальні та спортивні змагання між класами, влаштовувати флешмоби, розширити волонтерський рух, організувати роботу з молодшими школярами під час перерв, покращити успішність у навчанні та підняти рівень учнівського самоврядування.

Передвиборча агітація завершилися онлайн голосуванням учнів 5-11 класів.

За підсумками голосування президентом ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 стала Лобач Поліна, учениця 9-А класу, яка набрала 209 голосів; омбудсменом обрано Янчу Данила, учня 10 класу, який набрав 125 голосів.

Ми бажаємо новообраним президенту та омбудсмену школи наполегливості та успіхів на цій почесній і відповідальній посаді!23 перегляди

Останні пости

Дивитися всі

ШУкаємо Учителя фізики

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 запрошує на роботу вчителя фізика. Досвід роботи від 3-ох років. Вища педагогічна освіта. Повна зайнятість. Додаткова інформація за телефоном: 44581

Comments


bottom of page