top of page

Педагогічна рада

Новий час, нові завдання освіти пред’являють нові вимоги до школи, до вчителя, його праці, а значить і до уроку як основної форми навчально-виховного процесу. Змінюються мета та зміст освіти, з'являються нові засоби та технології навчання, але урок залишається головною формою навчання. Темі сучасного уроку у контексті компетентнісного підходу було присвячено засідання педагогічної ради ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, яке відбулося 15 квітня 2021 року.

Директор школи Тягай Н.А. наголосила, що урок є важливою складова забезпечення внутрішньої системи якості освіти та ознайомила з сучасними вимогами до його проведення. На сучасному уроці акценти розставлено на формування компетентностей, на розвиток конкретних цінностей і життєво необхідних знань і умінь учнів.

Лауреат обласного етапу конкурсу «Вчитель року – 2021» Найдьон Н.В. на прикладі уроку математики провела майстер-клас «Як це роблю я», у ході якого продемонструвала прийоми та методи, які розвивають ключові та предметні компетентності учнів.

Успішне навчання учня залежить від його мотивації. Про причини зниження та шляхи успішного вирішення цієї проблеми розповіла заступник директора з НВР Кострикіна С.Г.

Відеоролик «Сучасний урок очима дітей», створений членами медіалабораторії, ще раз підтвердив необхідність змінювати підходи до планування та проведення уроку. Тому на практичній частині засідання члени педколективу стали активними учасниками інтерактивних вправ, розширили арсенал сучасних педагогічних методів і прийомів, розробили пропозиції до рішення педради.33 перегляди

Останні пости

Дивитися всі

ШУкаємо Учителя фізики

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 запрошує на роботу вчителя фізика. Досвід роботи від 3-ох років. Вища педагогічна освіта. Повна зайнятість. Додаткова інформація за телефоном: 44581

Comments


bottom of page