top of page

Продовження канікул!


Шановні мешканці Горішніх Плавнів!


23 жовтня відбулося засідання міської комісії із питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, де розглянуто питання про стан епідемічної ситуації на території міста Горішні Плавні, спричиненої коронавірусною інфекцією.


Із метою зниження рівня епідемічної небезпеки, уповільнення росту захворюваності населення на COVID-19 вирішено з 23 жовтня по 01 листопада 2020 року припинити навчальний процес у ПСМНЗ «Дитяча художня школа», ПСМНЗ «Дитяча музична школа», творчих колективах на базі КП «Міський Палац культури і творчості», позашкільному навчальному закладі «Центр дитячої та юнацької творчості», тренування в ДЮСШ №1, ДЮСШ №3, на базі інших суб’єктів господарювання: громадських організацій, клубів за інтересами, що здійснюють навчальну, розважальну діяльність соціального, мистецького та спортивного спрямування, незалежно від форми власності.


Першоджерело : http://www.hp-rada.gov.ua/main/7405-uvaga-nformacya.html


37 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

ШУкаємо Учителя фізики

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 запрошує на роботу вчителя фізика. Досвід роботи від 3-ох років. Вища педагогічна освіта. Повна зайнятість. Додаткова інформація за телефоном: 44581

Comments


bottom of page