top of page

Про завершення 2019-2020 навчального року

Дорогі учні, шановні педагоги, батьки!

За рішенням Уряду загальнонаціональний карантин продовжено до 22 травня 2020 року. Наближається до завершення 2019-2020 навчальний рік.

Вперше ми знаходимось на дистанції під час найвідповідальнішої частини навчального року.  Це серйозне випробування і його дуже відповідально проходять вчителі першої школи, навчаючи і навчаючись, тримаючи міцний дистанційний зв'язок з учнями і батьками. Ми знаємо, що нам ще не все вдалося. Ми зробимо висновки та використаємо наш  досвід та ідеї для створення нових освітніх можливостей.

В цей складний час нашими надійними партнерами стали батьки. Дякую вам, шановні, ви підтримали навчальний процес, підтримали дітей та зробили все можливе для організаційного та технічного забезпечення дистанційного навчання. Дякую нашим старанним учням, які сприйняли зміни і продовжили здобувати знання в нових умовах і зробили навіть більше, ніж під час освітнього процесу в реальному часі.

Отже, наш план на травень-червень місяць:

1. Всі учні за результатами навчання у 2019-2020 навчальному році отримають річне оцінювання, яке здійснюватиметься  на підставі результатів І семестру + поточних та тематичних оцінок січня-березня та результатів дистанційного навчання ІІ семестру.

Ми виставимо річні оцінки у класні журнали у період не пізніше 8 червня, та надішлемо їх електронний варіант кожному учневі.

2. Учні 1-2-х класів отримають свідоцтво досягнень, учні 3-10-х класів - табель навчальних досягнень в електронному вигляді, з подальшим врученням оригіналу.

 Учні 9-х класів отримають свідоцтво про базову освіту до 15 червня. Вручити свідоцтва ми зможемо після зняття певних карантинних обмежень.

3. Всі учні будуть переведені до наступного класу. 

4. За Вашою дитиною (у разі потреби) зберігається право на апеляцію оцінки з того чи іншого предмету. 

5. Учні, які мали проблеми з навчанням з використанням дистанційних технологій отримають допомогу та консультації від вчителів.

6. Прийом заяв та документів до 1-х класів розпочнеться після завершення карантинних обмежень. Попередній запис учнів до першого класу залишається в силі.

7. Вступ до школи та прийом документів нових учнів  розпочнеться після завершення карантину.

8. Учні 11 класу готуються до ЗНО та разом з нами чекають рішень Міністерства освіти і науки України про терміни проведення ЗНО та вступної кампанії. У зв'язку з продовженням карантину в Україні, дати проведення пробного ЗНО буде визначено до 21 травня 2020 року з урахуванням ситуації із можливим продовженням на території України карантину.

Будьте здорові та бережіть себе! 

З повагою,  директор школи Тягай Наталія.

68 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

ШУкаємо Учителя фізики

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 запрошує на роботу вчителя фізика. Досвід роботи від 3-ох років. Вища педагогічна освіта. Повна зайнятість. Додаткова інформація за телефоном: 44581

Comments


bottom of page