top of page

Шановні учні, вчителі, батьки!Шановні учні, вчителі, батьки! Відповідно до рішень Кабінету Міністрів України, наказів Міністерства освіти і науки України, наказів відділу освіти продовжено призупинення освітнього процесу до 24.04.2020р.

Навчання учнів буде відбуватися в дистанційній формі. Учням та батькам заборонено відвідувати заклад під час карантину. Дистанційні завдання розміщені на сайті школи. Також учні мають можливість спілкування з учителями через навчальні групи та індивідуально щодо виконання дистанційних завдань. Вчителі фіксують виконані завдання, оцінюють їх. Оцінки у шкільні журнали будуть виставлені після виходу з карантину. Адміністрація школи попереджає про необхідність дотримання правил карантину на час епідемії. З важливих освітніх питань батьки можуть звернутися до директора школи Тягай Н.А, заступників директора  Снісар В.В.(базова і старша школа) та Кострикіної С.Г.(початкова школа) 

163 перегляди

Останні пости

Дивитися всі

ШУкаємо Учителя фізики

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 запрошує на роботу вчителя фізика. Досвід роботи від 3-ох років. Вища педагогічна освіта. Повна зайнятість. Додаткова інформація за телефоном: 44581

Comments


bottom of page