top of page

30 серпня 2021 року у Загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1 відбулося засідання педагогічної рад

30 серпня 2021 року у Загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1 відбулося засідання педагогічної ради «Освітній процес 2021/2022: вектори якості та успіху». Розпочалося засідання з церемонії нагородження грамотами та подяками кращих учителів школи за сумлінну працю, високий професіоналізм у справі навчання й виховання підростаючого покоління, вагомий внесок у розвиток школи та з нагоди 30-річчя незалежності України.

Педагогічний колектив розглянув результати самооцінювання якості освітньої діяльності закладу за 2020/2021 навчальний рік, що здійснювалося у рамках розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти, та спланував подальшу траєкторію розвитку, врахувавши рекомендації експертів робочих груп.

Директор школи Наталія Тягай презентувала особливості освітнього процесу в 2021/2022 навчальному році, заступник директора Валентина Снісар проаналізувала результати випускників школи у зовнішньому незалежному оцінюванні.

Заступники директора з навчально-виховної роботи Наталія Мізіна та Світлана Кострикіна провели тренінг, під час якого було визначено ціннісні орієнтири педагогічного супроводу учнів в освітньому середовищі ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 та створено кейс «Make a choice». Протягом вересня 2021 року класні керівники разом з учнями та батьками зможуть доповнити кейс. За результатами проведеної роботи будуть внесені зміни та доповнення до стратегічного плану розвитку школи.

Крім того педагогічною радою було схвалено та затверджено ряд документів, які стосуються організації освітнього процесу 2021/2022 н.р.

Під час роботи панувала творча атмосфера, що сприяло прийняттю конструктивних рішень і визначенню перспективних завдань.32 перегляди

Останні пости

Дивитися всі

ШУкаємо Учителя фізики

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 запрошує на роботу вчителя фізика. Досвід роботи від 3-ох років. Вища педагогічна освіта. Повна зайнятість. Додаткова інформація за телефоном: 44581

Comments


bottom of page