top of page

16 днів проти насильства

Всеукраїнська акція «16 днів проти насилля» в Україні проводиться щорічно з 25 листопада по 10 грудня. Її метою є привернення уваги громадськості до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства в сім’ї, щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків. У першій школі акція розпочалася з участі команди в міському онлайн-квесті "Від знанння до безпеки", організованому відділом у справах сім’ї та молоді. Активно, весело та пізнавально промайнув час для дев’ятикласників.

Протягом 16 днів у школі працювала тематична виставка літератури «16 днів проти насилля», «тихі читання» в шкільній бібліотеці. Члени шкільного учнівського парламенту з метою підвищення рівня обізнаності учнів щодо різних форм насилля в суспільстві організували «Просвітницькі перерви».

1 грудня був проведений загальношкільний флешмоб «Червона стрічка», під час якого учні отримали важливу інформацію, яка змусила їх задуматися над власним вибором способу життя.

До Міжнародного дня рабства учнями 9-А класу були переглянуті соціальні ролики «Торгівля людьми», виготовлені сердечка й долоньки в підтримку людей, які опинилися в небезпеці, потребують допомоги.

Загальношкільний вернісаж добра й милосердя замайорів на стінах біля класних кабінетів. Свої долоньки та сердечка зі словами підтримки людям з інвалідністю дарували наші учні під час проведення різноманітних тематичних заходів на класних годинах спілкування («Добре серце», «Дружні долоньки», «Квітка доброти», "Ми різні, але ми рівні" та ін.). Класними керівниками проведені тематичні години спілкування: «Скажемо «Ні» насиллю», «Правова допомога», «Волонтерський рух», «ВІЛ\СНІД-загроза для кожного», "Не мовчи", "Гаряча лінія".

Практичним психологом школи для асистентів учителів проведено спілкування - тайм "Особливості роботи з дітьми з особливими потребами". «Роздуми з психологом», таку назву мав захід, який провела практичний психолог з учнями 8-А класу, в ході якого діти навчилися не боятися висловлювати свої думки, відкрито говорити про складні життєві ситуації, звертатися по допомогу.

Класними керівниками проведено інформаційний дайджест он-лайн для батьків "Булінг: хто й за що відповідальний?"

Багато зроблено, але попереду ще більше цікавих зустрічей, тренінгів, заходів, добрих справ.10 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

ШУкаємо Учителя фізики

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 запрошує на роботу вчителя фізика. Досвід роботи від 3-ох років. Вища педагогічна освіта. Повна зайнятість. Додаткова інформація за телефоном: 44581

Comments


bottom of page