top of page

Харчування

      Учні ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 харчуються в шкільній їдальні, в якій діють харчоблок та буфет.

Постачання продуктів для харчування учнів 1-4 класів та учнів пільгових категорій, які отримують безкоштовне харчування, здійснюють ФОП  Дубина В.С. та Сімонова В.А. Учнів 5-11 класів забезпечує обідами  ФОП Слухай Ю.М.   Продукти, які постачаються в шкільну їдальню, мають супровідні документи, що свідчать про їх якість (ветеринарні довідки, ветеринарні свідоцтва, якісні посвідчення, сертифікати якості тощо).  

З 20.09.2019 року в ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 впроважена й діє система HACCP.

Шкільна їдальня забезпечена спеціалістами з відповідною підготовкою та досвідом роботи: Масалітіна Л.О. – шеф-кухар 5 розряду, Пасічник Л.Г. – кухар 5 розряду, Підуст М.Г. – кухар 4 розряду.

Всі страви готуються відповідно до технології приготування.   Медичною сестрою Коломієць О.В. ведеться щоденний контроль за дотриманням перспективного меню та асортименту буфету.

Безкоштовним обідом вартістю 16 грн. забезпечуються учні 1-4 класів та діти пільгових категорій: діти, позбавлені батьківського піклування; діти-сироти; діти із малозабезпечених родин; діти військовослужбовців, які беруть участь в ООС, діти батьків-інвалідів учасників ООС; тубконтактні учні; учні, що перебувають на інклюзивному навчанні. 

Учні, які не включені до числа пільгових категорій, харчуються за батьківські кошти. Вартість обіду – 16-18грн.

У школі функціонує буфет. Реалізацію продукції в ньому здійснює  ФОП Слухай Ю.М, якій згідно з рішенням виконавчого комітету було надано шкільний буфет в оренду. Асортименти продукції та товарів, що реалізуються через буфети, погоджені з Управлінням Держпродспоживслужби м.Горішні Плавні .

      Харчуванням охоплено 100% учнів, безпосередньо гарячим харчуванням  - 91 % від загальної кількості учнів., в тому числі: 1-4 класи – 100%, 5-9 класи – 87%, 10-11 класи – 67 %.   Дієтичне харчування отримують всі, хто цього потребує.

Відповідальним за харчування адміністратором є заступник директора  Манько Н.П.    

Меню

1.PNG
2.PNG
3.PNG
bottom of page